10 דברים שכדאי לדעת בנושא זכיינות לקופיקס

דברים שכדאי לדעת בנושא זיכיון לקופיקס

1. עכשיו זה אפשרי.
בפתיחת הרשת של קפה קופיקס הצהירו הבעלים כי לא ימהרו לספק זיכיונות, בתחילת שנת 2014 הם החליטו לשנת מדיניות זו מה שמאפשר לזכיינים נוספים ליהנות מהצלחתה של רשת הקפה קופיקס.

2. הדרכה מקצועית היא חלק מהעסקה.           
חלק בלתי נפרד מרכישת זיכיון קופיקס כוללת השתלמות מקצועית האורכת 3-6 חודשים במטרה לספק לזכיין את כל המידע הנחוץ להפעלת הסניף בצורה מקצועית ואחידה לשאר הסניפים ברשת.

3. דמי ניהול קבועים.
בעוד חלק מרשתות הקפה מציעות קניית זכיינות בעלות חד פעמית, רשת קופיקס פועלת באופן שונה המתבטא בתשלום דמי ניהול קבועים בעבור תמיכה וליווי מצד הרשת בניהול הסניף. מלמד דמי ניהול אלה על הזכיין לשלם תשלום חד פעמי בהוצאות הקמת הסניף.

4. את חומרי הגלם קונים מקופיקס עצמה.
כמו בכל מודל זכיינות הקשור לבית קפה, גם כאן תרכשו את חומרי הגלם ישירות מהרשת עצמה. המודל עובד בשיטה הוגנת המציעה לזכיין מחירים טובים יותר ככל שנפח הקניות גודל. במילים אחרות, ככל שהסניף שלכם

5. שיטת מימון מיוחדת לכוסות.
שאתם רוכשים זכינות לקופיקס כנראה שתחסכו את עלות הכוסות לשתיה הקרה והחמה. הרשת פיתחה מודל כלכלי פנימי חדש המציע שטח פרסום לעסקים על גבי הכוסות שלהם, מטרת פעולה זה היא לממן את עלות הכוסות ועל ידי כך לחסוך עלויות.

6. הרשת מספקת את חומרי הגלם.
אם היה לכם ספק בעניין, את כל חומרי הגלם הנדרשים להכנת המוצרים השונים שהרשת מספקת יש לקנות ישירות מהרשת עצמה. גם כאן, על מנת לספק ללקוח מוצר אליו הוא רגיל יש להשתמש בכל הסניפים בחומרי גלם ותהליך הכנה זהים.

7. מוצרים ב-5 שקלים בלבד.
למקרה שאתם לא יודעים, אחד הדברים שמאפיינים את הרשת בעיקר היא המודל בו הם מציעים ללקוחות שלהם מוצרים בעלות של חמישה שקלים בלבד. חשוב לציין כי בעלי הרשת לקחו בחשבון עניין זה ובנו את מודל הזכיינות כך שעדיין מאפשר לזכיין ליהנות מרווחים על אף המחיר הנמוך.

8. קופיקס קובעים את התפריט לצרכן.
עניין זה תקף לרוב המודלים המבוססים על זכיינות, את המחירים והתפריטים קובעים בעלי הרשת ולא בעלי הזכיינות של הסניפים. הרעיון הוא לשמור על מחיר זהה מול הלקוח כפי שמאופיין שעסקים הפועלים ברשתות ולא באופן פרטי.

9. ליווי וייעוץ לכל אורך הדרך.
שאתם חלק מזכיינות קופיקס אתם למעשה נהנים מייעוץ מקצועי מצד הרשת במטרה להגדיל את אחוזי ההצלחה שלכם. זכרו כי לכם ולרשת יש אינטרס משותף וככל שהמותג "קופיקס" יהיה חזק יותר כך תיהנו ממספר גדול יותר של לקוחות אשר בסניף בו רכשתם זכיינות.

10. פרטים ליצירת קשר עם קופיקס.
אם אתם חושבים ברצינות על הסכם זכיינות משלכם אתם יכולים לפנות למשרדי ההנהלה הממוקמים ברחוב המלאכה 23, פארק אפק שבראש העין, או במספר 03-6180050.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *