10 אפשרויות איך מעלים לחץ דם

1. הבינו ממה זה נובע.
כדי לתת מענה לכל בעיה, ראשית יש להבין אותה. לחץ דם נמוך יכול להיגרם מסיבות רבות, ברגע שתדעו מדוע זה קורה לכם תוכלו לתת מענה בהתאם.

2. תזונה מאוזנת.
לתזונה השפעה גדולה על בריאות הגוף, תזונה עשירה ונכונה יכולה לאזן לכם את לחץ הדם. כמובן שכדאי להתייעץ עם רופא המשפחה שיפנה אתכם לתזונאית מנוסה שתדע לבנות לכם את התפריט הנכון.

3. שתייה מרובה של מים.
מאחר והגוף שלנו רובו עשוי ממים, שתייה מרובה תשפר את חילוף החומרים בגוף, דבר שיכול לסייע ללחץ דם מאוזן יותר. מלבד זאת מומלץ לשטות חליטות של צמחים היכולים לסייע גם כן.

4. שינה מאוזנת.
לא סתם אנו מבלים שליש מחיינו בשינה, היא חשובה ביותר לתפקוד טוב יותר של הגוף כולל לחץ הדם שלנו. לשינה טובה יותר כדאי לדאוג לתנאים הבאים: חושך מוחלט, טמפרטורה מאוזנת וניסיון להיכנס רגועים למיטה.

5. לוותר על הסיגריות.
מלבד כל ההשפעות הרעות שנגרמות מסיגריות, הן משפיעות גם על לחץ הדם ויכולות לפגוע באיזון הנדרש. עוד סיבה טובה להפסיק לעשן, אולי כדאי לעשות משהו בעניין…

6. פעילות גופנית.
לפעילות גופנית מאוזנת יתרונות רבים החל מזרימה טובה יותר של הדם, חיזוק השרירים של הגוף, שיפור תפקוד הלב וגם באיזון לחץ דם. ההמלצה היא להתייעץ עם האדם המתאים שיבנה עבורכם תוכנית מסודרת. כך או כך, גם חצי שעה של הליכה בערב יכולה בהחלט לעזור.

7. שימוש בכדורים.
לאחר בדיקה של רופא הוא יוכל להמליץ לכם על תרופות מתאימות להעלאת לחץ הדם.
כמובן שההמלצה היא לבחור בשיטות טבעיות יותר על פני אפשרות זו.

8. רפואה אלטרנטיבית.
שם נוסף הוא הרפואה המשלימה שם תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים טבעיים שיכולים לעזור באיזון של הגוף. בין מגוון הטיפולים תוכלו להתעניין בשיאצו, אוסטיאופתיה, דיקור סיני וכן שיטות טיפול נוספות.

9. מעבר איטי משכיבה לעמידה.
ברגע שאתם משנים מצב משכיבה לעמידה יכול להיווצר מצב של צניחת לחץ דם, על מנת להימנע ממצב זה התרגלו לבצע פעולה זאת באופן איטי. ראשית עברו למצב של ישיבה, חכמו מספר שניות ורק אז עמדו.

10. אורח חיים בריא יותר
אם צריך לסכם במשפט אחד כיצד תוכלו להעלות לחץ דם, פשוט נסו לאמץ אורח חיים בריא יותר בכל דרך שניתן. כולנו יודעים מה בריא ומה פוגע בנו, נסו להיצמד להרגלים חדשים אשר יוכלו יעניקו לכם חיים בריאים וטובים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *