10 שיטות איך מונעים נשירת שיער…

1. כמה שפחות ג'ל.
אם אתם עושים שימוש בדרך קבע בג'ל לשיער, השתדלו לעשות שימוש רק שבאמת צריך תוך שימוש בכמות קטנה יחסית כל חומר. ג'ל מייבש את השיער ואינו נחשב לבריא לטווח הרחוק.

2. לשמור על הצבע הטבעי שלך.
אם אתם נוהגים לצבוע את השיער בשביל לגוון במראה או להחביא שערות לבנות אז חשוב לדעת שהצבעים הם חומרים כימיים אשר ממש לא בריאים עבור השיער (או כל דבר אחר). סביר להניח שאתם זוכרים את הריח שמתלווה לזמן הצביעה.

3. שימוש בשמפו טבעי.
כן, גם שמפו טבעי תוכלו למצוא במדפים. בזמן המקלחת תוך שימוש במים החמים הנקבוביות שלנו נפתחות ויכולים לחדור חומרים ביותר קלות. ברוב סוגי השמפו ישנם חומרים שלא הכי טובים לבריאות השיער והעור ולכן שמפו טבעי מומלץ.

4. תזונה מאוזנת.
האוכל שאנחנו אוכלים אפילו משפיע את איכות השיער שלנו. כמובן שלא נספק לכם תפריט בריא, פשוט הקפידו לאכול טוב יותר ולהימנע מיותר מידי סוכרים וחומרים המכילים חומרים משמרים (מומלץ בלי קשר לנשירת השיער).

5. פשוט נסו להירגע.
המתח המלווה אותנו בחיינו משפיע רבות על גופינו ואחראי למחלות רבות מהם בני האדם סובלים. אם תהיו אנשים רגועים יותר סביר להניח שתהיו בריאים יותר בעתיד, ועם יותר שערות על הראש בהקשרנו…

6. פעילות גופנית.
זרימת דם טובה יותר יכולה לסייע לשיער בריא וחזק יותר, נסו לבצע פעולות אשר מסייעות להזרמת הדף לכיוון הראש. הרגל של פעילות גופנית מסוג זה יכול לעזור לכם ליהנות משיער בריא יותר בעתיד.

7. יותר ויטמין A
מחקרים מראים כי כמות טובה של וויטמין A משפרת את זרימת הדם לאזור הקרקפת, כפי שכבר ציינו קודם זה עוזר לשמור על שיער חזק יותר ויכול למנוע נשירת שיער בעתיד.

8. גברים? די עם הסקפטיות!
בטח כולם זוכרים את הפרסומת שקוראת לגברים להימנע מסקפטיות ולפנות לרופא העור בנוגע לבעיית ההתקרחות. מסתבר שיש תרופה אשר הוכיחה את יעילותה נגד הקרחה בקרב גברים.

9. אולי תפילה תעזור?
רבים מאיתנו נוהגים להתפלל בעבור דברים שאנחנו רוצים ולקוות לטוב שיגיע, נסו זאת גם במקרה של התקרחות… אולי זה יעבוד.

 10. רפואה משלימה.
מסתבר שגם לעולם הרפואה המשלימה יש מה להציע נגד התקרחות, אולי כדאי לנסות. תוכלו לפנות לנטורופת אשר יכול להציע לכם עיסוי קרקפת עם שמנים מיוחדים, אפילו לשיאצו ולרייקי אולי יהיה מה להציע. כמובן שאתם תצטרכו "לחפור" בעצמכם יותר בנושא…  

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *