10 סיבות טובות להכיר את עמותת שמח תשמח

1. נתינה מעוררת השראה.  sameach
עמותת שמח תשמח היא עמותה התנדבותית לגמרי אשר עוסקת בשתי תחומיים עיקריים: עזרה למשפחות נזקקות והקמת בתים כשרים בישראל בעזרת שידוך.

2. מתמקדים בציבור הדתי לאומי.
העמותה ממקדת את מאמציה בעזרה בקהל הדתי לאומי, בתחילת דרכה של העמותה היא הבינה כי אין מענה איכותי לקהילה זו ולכן החליטה להרים את הכפפה ולמקד את העשייה דווקא בהם.

3. 23 שנים, מעל 1800 חתונות.
העמותה עוסקת בשידוכים לדתיים לאומיים כבר 23 שנים והצליחה כבר לחבר בין יותר מ-1800 זוגות ולהקים בתים כשרים חדשים בישראל. המספר הופך למרשים כשלוקחים בחשבון שמדובר בשדכן אחד בלבד שמנהל את העמותה.

4. הסכמות והמלצות מגדולי הפוסקים בישראל.
במשך השנים העמותה הוכיחה את עצמה וסחפה אחריה אין ספור המלצות מאנשים מכובדים ביותר בקהילה הדתית ובכלל. בין הממליצים תוכלו למצוא את הרב מרדכי אליהו, עובדיה יוסף, שלמה אבינר ועוד…

5. אין ספור חתונות פלטינה.
מה זה חתונת פלטינה? זו חתונה בה השידוך בין בני הזוג נעשה ע"י הצעה אחת בלבד ! בינגו, "קליעה בול" כבר בהצעה ראשונה!!! תוכלו למצוא באתר ובערוץ היוטיוב של העמותה סרטונים של זוגות אשר הסכימו לשתף אחרים בסיפור האישי שלהם (מרגש ומומלץ לצפייה).

6. מעשה שהיה.
תוכלו למצוא באתר מגוון אירועים שקרו, תוכלו ליהנות ממידע איכותי בנושא שידוכים על בסיס ניסיון של אחרים. איך אומרים? "אין חכם כבעל ניסיון"…

7. למצוא את החצי השני שלי.
אם גם אתם דתיים לאומיים ועדיין לא מצאתם את החצי השני שלכם, תוכלו לפנות אל העמותה ולקבל שירות מדהים באדם מדהים שיעשה את המיטב עבורכם. כל שצריך לעשות זה פשוט להיכנס לאתר, שם תמצאו אפשרות ל"הרשמה למאגר", מלאו את הפרטים ובמידה ותהיה התאמה ייצור עמכם קשר.

8. מחויבות לא נתפסת.
בראש העמותה תוכלו למצוא אדם מדהים בשם שריאל שממש מקדיש את חייו לקידום העמותה וסיפוק השירותים שהיא מעניקה. כבר אמור לו פעם שהוא "משוגע", הוא עובד כל יום ללא יוצא מהכלל (לא כולל שבת כמובן) עד השעות הקטנות של הלילה תוך חזון להספיק ליצור כמה שיותר בתים כשרים במדינתנו הקטנה.

9. נמצאים גם בפייסבוק.
כן, גם את "עמותת שמח תשמח" תוכלו למצוא בפייסבוק. תוכלו למצוא אותם תחת השם "הכרויות לדתיים שמח תשמח".

10. הזדמנות לעשות משהו טוב לזולת.
פעולה קטנה שלכם היא עזרה ענקית לעמותה, שתפו את הפוסט הזה עם אחרים או את אתר העמותה ועזרו להם לבנות בתים כשרים נוספים.
אתר העמותה הוא http://www.456.org.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *