הדיברות לבחירת דיור מוגן

דיור מוגן השוואת מחירים

אחת ההתלבטויות הקשות שיש לעמוד מולן היא המעבר לדיור מוגן עבור בני גיל הזהב. לעיתים אין ברירה והבדידות מעיקה ושוחקת, לכן דיור מוגן הוא פיתרון מאוד חיובי, שיכול לעזור לאדם בודד לחזור שוב לחיים ולראות בחייו מזל גדול. כאשר מחליטים לעבור לדיור מוגן יש מבחר גדול של אופציות בישראל ונראה כי בשנים האחרונות האופציות גדלות, מאחר שעם השנים תוחלת החיים מתארכת בעקבות הטכנולוגיה והקדמה. בכדי לבחור את המיקום של הדיור המוגן, יש גם לבחון דיור מוגן השוואת מחירים. אין ספק כי המחיר הוא מדד מאוד משמעותי לבחירה, מאחר שישנם מבוגרים שלא נותרו עם מספיק הכנסות שיאפשר להם לבחור בדיור מוגן יוקרתי.

דיור ואמצעים רבים

דיור מוגן לא מקנה רק מקום מגורים, אלא מכיל בתוכו מגוון פעילויות, שירותי בריאות, סיוע אישי, בריכת שחיה, חדר כושר, תרבות וחברה וכן הלאה. המחיר הגלום בתוך תשלום הדירה מספק שירותים רבים, שמאפשרים לאותו דייר ליהנות מחוויות שונות במהלך השהות שלו בדירה. דיור מוגן השוואת מחירים בין מספר אופציות תוכל להקל על ההתלבטות ולאפשר לדייר יחד עם ילדיו, להחליט מהו המקום שהם יכולים להרשות לעצמם.

השוואת מחירים

להלן דיור מוגן השוואת מחירים בין מספר פרויקטים לפי "גלובס" לפני מספר שנים: ב"מגדלי הים התיכון" טווח המחירים נע בין 90 אלף דולר לבין 450 אלף דולר, כאשר דמי האחזקה נעים בין  3,600 שקלים לבין 10,700 שקלים, תלוי בדירה ובמיקום. מגדלי הים התיכון ניתן למצוא בבת ים, כפר סבא, נורדיה וסביון. ב"אחוזת בית" הנמצאת סמוך לפארק רעננה יש לשלם דמי פיקדון שנעים בין 240 אלף שקל לבין 790 אלף שקלים תלוי בכמות החדרים. בנוסף, יש להוסיף שחיקה של 3% . תשלום חודשי קבוע הכולל אחזקה, יעלה לכם בין 6,500 שקלים לבין 15,000 שקלים. ב"פרוטיאה בכפר" שבמושב בני דרור בשרון תצטרכו לשלם פיקדון שנע בין 160,000 דולר לבין 320,000 דולר. בנוסף שחיקה של 3.5% ודמי אחזקה חודשיים שנעים בין 5,000 שקלים לבין 8,000 שקלים. אין ספק כי מדובר בסכומי כסף גבוהים, אך בהחלט משתלמים לאור האמצעים המוצעים לדיירים והשירותים שמאפשרים להם לחיות אורח חיים יוקרתי ומהנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *