טיפול בשיטת nlp

  1. דמיון מודרך ו-NLP  הן שיטות דומות המקושרות יחד. שתי השיטות הינן  בעל עוצה גדולה וקשורת לתקשורת עם התת-מודע, וליצירת שינויים בחיים, שבהן יכול להעזר כל אדם המעונין לשפר את איכות חייו.
  2. בזמן הטיפול ב-  nlp מתחברים אל התת מודע ומנסים לתקשר עם ה"אני" הפנימי שלנו. השיטה טוענת שבעזרת חיבור פנימי והבנה עמוקה ניתן להגיע לתובנות ולפתור בעיות אישיות. הטיפול בריא לכל אדם והשיטה הינה ידידותית לכל אחד. בזמן הטיפול נסו לחשוב כמה שיותר חיובי ונסו להגיע לשקט פנימי.
  3. סמכו על תת המודע שלכם – המון אנשים עושים הרבה מאמצים בצורה מודעת להגיע אל התוצאות והמטרות שלהם בצורה ובכך רק פוגעים באופן ישיר ובמהירות שבה מגיעות התוצאות. במידה מסויימת זה כמו לרוץ כשאתם מסתכלים על כפות הרגליים שלכם כל הזמן ולכן חשוב, כמו בריצה, שתדעו לאן אתם מכוונים להגיע ושתצאו לדרך, אין טעם לרוץ בצורה עיוורת.
  4. נסו להתחיל כל שבוע בצורה כפית – הרבה אנשים חושבים על יום ראשון ומי עולה להם מחשבה שלילית וכך הם מתחילים את השבוע שלהם. מחשבה זו עושה אתכל השבוע לארוך ומייגע. נסו לקבוע דווקא ביום ראשון מטלות ופגישות שבהם אתם יותר ניהנים. נסו להשאיר את השעות הנוספות להמשך השבוע.
  5. עשו הכל כדי שבכל חודש תרוויחו יותר מהחודש שקדם לו – בכדי לעשות זאת, לא נדרש תהליך NLP יוצא דופן אלא דווקא דבר פשוט אחד. נסו לקחת מטרה אחת ועשו הכל כדי להשיג אותה. הציבו לעצמכם יעדים.
  6. קחו חופשה – חופשה עוזרת משמעותית לתחושה האישית שלנו. חופשה עוזרת לנו לשחרר לחצים, לפרוק מתחים ולהתחיל. חופשה יכולה לעשות פלאים בכל מה שקשור ל- nlp ודמיון מודרך.
  7. למדו משהו חדש במהלך שבוע – נסו ללמוד כל שבוע משהו חדש, ככה תצאו מתחושת השגרה והשעמם של השבוע. צרו עניין בשבוע שלכם.
  8. טיול, אטרקציות ויציאות – בשני מילים פשוט תהנו. נסו לעשות דברים שגורמים לכם טוב, פעולות שאתם נהנים בהם. צאו למסיבות, עשו טיולים, חפשו אטרקציות ועוד.
  9. שתפו את המחשבות שלכם – אם יש משהו שמעיק לכם או שמטריד אתכם חשוב שיהיה מקום שניתן לפרוק בו את העול. שתפו חבר או בן שפחה בדברים שמטרידים אתכם, אולי קבלו עצות טובות.
  10. האמינו בעמצכם – זהו הסעיף הכי חשוב בהצלחה. ללא אמונה עצמית לא ניתן להגיע רחוק כלל. אספו את הדברים שבהם אתם טובים ולאט לאט התחילו להאמין בעצמכם. אדם המאמין עצמו הוא אדם שאין לו גבולות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *