עשר דרכים להימנע מגניבת זרע

1. הייה מודע לתופעה.
בשביל להימנע ממשהו צריך קודם להכיר בו. אז אם לא ידעת, שאומרים גניבת זרע מתכוונים למצב של מרמה. מצב בו גבר חושב שהיחסים מוגנים בזמן שהאישה מתכננת להיכנס להיריון (ולא משתפת אותו כמובן).

2. תמיד להשתמש בקונדום.
נניח שהאישה טוענת שהיא משתמשת מאמצעי מניעה, למה לא ללכת עוד יותר על בטוח?! שימוש בקונדום יעניק לך הגנה נוספת לכל מצב, נכון שזה פוגע מעט בהנעה עצמה אבל בנושא כזה, הביטחון לפני הכול.

3. לא לשכב עם כל אחת.
נכון שלא קל לגבר להגיד לא אבל בכל זאת, נסה מראש לא להכניס את עצמך להמשכיות עם כל אחת שאתה פוגש. התמקד בנשים שבאמת יש לך אליהם עניין, זה יגדיל את הסיכויים שיצא מהפגישה הזו משהו עם משמעות…

4. עדיף קבוע על מתחלף.
כמו גברים, יש נשים שבתקופות מסוימות של החיים מחפשות מערכת יחסים למטרה של סקס בלי התערבות רגשית. אם אתה בקטע של סטוצים, פתח מספר מערכות יחסים יציבות על בסיס אינטרס משותף במקום לחפש כל הזמן בחורות חדשות. נכון שלא בטוח שאף אחת מהן לא תנסה לגנוב ממך זרע אבל בטוח שזה יקטין את הסיכויים במידה רבה.

5. שמור את עצמך לחתונה  🙂
נראה שהעידן הזה כמעט עבר מהעולם אבל אין ספק שמדובר בדרך היעילה ביותר להימנע מגניבת זרע. הרעיון פשוט, לא תקיים יחסי מין עד החתונה וכנראה שזה ייתן לך ראש שקט בעניין.

6. אתה נחשב בעיני הסביבה כ"מסודר כלכלית"? כדאי להיזהר יותר!
נשים שמחפשות לגנוב זרע מחפשות גברים מסוימים, אם אתה נמצא בקבוצה של אנשים שנחשבים במצב סוציו אקונומי גבוה, רמת הסיכון גבוהה יותר.

7. היא ממש מתעקשת על תאריך מסוים להיפגש?
אם אתה מרגיש שהיא ממש מנווטת את העניינים לזמן ספציפי אולי כדאי להדליק את הנורה האדומה, נכון שלא בטוח אבל כדי להימנע אולי כדאי לדחות את אותה פגישה.

8. הגנה זה הדבר הנכון!
אם היא כל הזמן מנסה להניע אותך לקיים יחסים ללא הגנה מסיבות של הנאה, עמוד על שלך בצורה יציבה. אם היא ממש מתעקשת, אולי כדאי לשקול לוותר ולפנות מקום למשהו אחר…

9. מין אוראלי.
אז לא תמיד תילך עד הסוף. מין אוראלי לא מאפשר גניבת זרע ולכן נחשב לשיטה בטוחה בעניין זה.

10. דאג לסיים את העבודה עד הסוף.
אנחנו מתכוונים לקונדום, שאתם מסיימים את הפעילות המינית דאג לשטוף את הקונדום באסלה ולא להשאיר אותו במקום. אולי פרט זה מצטייר עבורך כמובן מאליו אבל בהחלט שווה לציין את העניין!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *