איך להצליח בווינר ליין

מהי המטרה העיקרית שלנו כאשר אנחנו מהמרים? ובכן המטרה העיקרית שלנו בהימורים היא להרוויח כסף. ואיך אנחנו עושים זאת? על ידי למידת מערכת ההימורים. אבל, האם מערכות ההימורים אכן יעילות, ואנחנו אכן יכולים להרוויח יותר כסף כשאנחנו משחקים באמצעות מערכת הימורים?

לפעמים, עצם האזכור של המילים "הימורים בספורט" מספיק כדי לערער את הביטחון העצמי של אדם לא מיומן בתחום ההימורים שמתייחס להימור הספורט כמערכת לא אמינה וכסיכון מיותר. במציאות, זו יכולה להיות דרך  בטוחה ומתגמלת מאד, במיוחד אם משלבים את ניחושי הספורט יחד עם עזרה מקצועית בתחום.

אפשר להשוות את הימורי הספורט להימורים שמתקיימים בשוק המניות. גם שם פוטנציאל הרווח קשור לידע מקצועי כלשהו.

10 עצות להצלחה במילוי טופס זוכה בווינר ליין

  1. קראו היטב את ההוראות באתר ווינר ליין.
  2. כדי להספיק להמר בזמן, הקפידו לעמוד בלוח הזמנים. שימו לב שמדי יום מוצגים המשחקים לפי המועד בו הם מתרחשים.
  3. כדאי לבחור מתוך רשימת המשחקים את אותן תחרויות שיש לכם ידע כלשהו לגביהן, והן קרובות לליבכם (למשל, כדורסל, כדורגל, מרוצי מכוניות, כדור יד או טניס).
  4. שימו לב אם קיימת אופציית הימור. מידע זה מופיע בשורת המשחק בחלונית "מידע נוסף" והמספר שמופיע מציין כמה אופציות קיימות.
  5. שימו לב שקיימים משחקים שבהם ניתן יתרון לאחת הקבוצות בזמן שקובעים את יחסי הזכייה. תוכלו לראות יתרון זה רשום בסוגריים לצד הקבוצה בעלת היתרון.
  6. לימדו היטב את שיטת ההימור, ומה מסמלים 1, X ו-2. זאת משום שיהיה עליכם להמר כמה שערים יבקיעו במהלך התחרות שתי הקבוצות יחד. לפיכך סימון 1 משמעותו שבתחרות יובקעו אפס או שער אחד.
  7. חשוב לעקוב אחר סה"כ השערים עליהם מהמרים, כיוון שהמועצה יכולה לשנות את מדרגי השערים. אך אל דאגה, עליה להודיע על כך מראש.
  8. עקבו באתר ווינר ליין אחר "הערות למשחקי ליין". שם יירשמו שינויים שחלים באופציות ההימור. למשל, היום מופיעה ההערה הבאה: "אופציית ההימור אנדר/אובר עבור ערך מדויק תשתנה החל מתאריך 18.3 ותהפוך ל…".
  9. אל תזלזלו בהערות אלה שכן הן מהוות חלק בלתי נפרד מתוכנית המשחקים ומשלימות אותה.
  10. קראו היטב את שיטות ההימורים לפני שאתם מתחילים לנסות את מזלכם במסגרת ווינר ליין, כדי שתוכלו לעמוד על הצירופים השונים שמרחיבים את טווח האפשרויות שלכם לזכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *