עשרה טיפים איך לעבור ראיון לדיילת קרקע

10 טיפים איך לעבור ראיון לדיילת קרקע

  1. 1.  שפות הן חלק מהעבודה.
    בתור דיילת ידרשו ממך לדעת שפות שונות מלבד שפת האם. לרוב הדרישה תהיה הכרות ברמה גבוהה עם עברית ואנגלית כאשר הכרות עם שפות נוספות יכולות לעזור לך להתקבל.

 2. לצבור ניסיון בעבודה עם קהל.

המהות העיקרית של תפקידה של הדיילת היא מתן שירות אדיב גם עם אנשים שפחות קל לשרת. לכן, המעסיקים מחפשים אחר נשים בעלי ניסיון בעבודה עם קהל ושירות לקוחות ואפילו דורשים תקופת זמן מוגדרת של התנסות בקורות החיים.

 3. לגור באזור העבודה.

החברות השונות יעדיפו שאלו שיהיו הכי זמינות גיאוגרפית לאזור העבודה. מאחר ומדובר בעובדה עם זמנים משתנים, זמינות לעבודה היא חלק חשוב בבחירת הדיילות הקרקע.

 4. אזרחות ישראלית יש לך?

אם את מתעניינת איך לעבור ראיון לדיילת קרקע אך אינך אזרחית ישראלית, סביר להניח שדיילת קרקע לא תהיה. אל אף שמדובר בתנאי קבלה בסיסי יחסית, נראה שהיה חשוב לציין בכל זאת.

 5. מוכנות לעבודה במשמרות.

שעות העבודה של דיילת קרקע הם משמרות בכל ימי השבוע. השעות משתנות מידי שבוע בהתאם לצורך ולשינויים שמתרחשים, אך חשוב שתבואי עם מוכנות וידיעה כי לא מדובר בשעות קבועות ומאוזנות כפי שתוכלי לקבל בעבודות שגרתיות יותר..

 6. תאמיני בעצמך.

כמו כל דבר בחיים, אמונה זה חשוב מאוד. על אף שמדובר בתהליך ארוך עד לתפקיד עצמו, בטחי בעצמך וצפי לטוב ביותר. אם זה משהו שאת באמת רוצה, אין ספק שאת יכולה!

 7. תהיה שלמה שזה מה שאת באמת רוצה.

מדובר בתפקיד שדורש לא מעט מסירות. אם את בעמדה בה את שלמה עם ההחלטה, גם אחרים יוכלו לזהות זאת. בכל ארגון מחפשים אנשים עם אמביציה אמיתית לתפקיד, זהו מאפיין חשוב בבחירה של עובדת חדשה.

 8. יכולת עבודה בצוות.

מלבד לשירות לקוחות חשוב למעסיקים שלדיילת תהיה יכולה גבוהה על עבודה בצוות. במקרים רבים התפקיד דורש לעבוד עם אנשים חדשים או שינויים במשמרות בעקבות בעיות של מישהו מחברי הצוות. לכן חשוב שתהיה לך יכולת גבוהה יחסית להסתדר עם אנשים ולא לחשוב כיחידה אלא כחלק מקבוצה שמשרתת אותה מטרה.

 9. עשי שיעורי בית.

לפני שאת מגישה מועמדות, חשפי אחר ידע עדכני מנשים עם יותר ניסיון בתחום. על ידי בדיקה בפורומים, כתבות או בלוגים תוכלי ללמוד יותר על המשמעות של להיות דיילת קרקע מנשים שהתנסו בתפקיד וכמובן, חפשי טיפים איך לעבור ראיון לדיילת קרקע… חשוב לראות את התמונה השלמה לפני שמנסים להתקבל לעבודה עם תהליך קבלה כזה ארוך.

 10. למה שלא תחייכי…

אחת התכונות הכי בולטות אצל דיילות היא היכולת לחייך. כולנו אוהבים אנשים חייכנים, כיף להיות בחברתם והן משרים רוגע בזמני לחץ. אז למה שלא תראי להם את החיוך שלך בזמן הראיון… פשוט בואי עם אנרגיות טובות לראיון עבודה ונסי לשמור על מצב רוח טוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *