10 טיפים לבחירת תוכנת ניתוח טכני חינם

 

10 טיפים לבחירת תוכנת ניתוח טכני חינם

1. וודא ראשית כי התוכנה מתאימה לצרכים שלך, כלומר אם אתה סוחר יומי או תוך יומי, האם אתה צריך נתוני מסחר בזמן אמת או בעיכוב וכו' .

2. האם התוכנה נוחה וידידותית לך ? אמנם תקבל מהברוקר שלך תוכנת ניתוח טכני חינם, אך אין זה אומר שכל תוכנה נוחה לך וידידותית. יש לוודא כי התוכנה תוכל לשמש אותך ככלי עזר פשוט ונוח בכל עת בנוסף לשימוש ארוך .

3.  תהיה בטוח שנתוני המסחר אמינים. שאל את החברה מאיפה מקור הנתונים וודא שאין ניגוד אינטרסים בין הברוקר לשיטת המסחר שלך – כך שהנתונים יהיו אמינים ב 100 אחוזים .

4. מהירות תוכנת הניתוח הטכני – אמנם המחשבים של היום מהירים אך חשוב לראות גם מהם החסרונות של התוכנה, אם היא מאטה את המחשב ומשפיעה על שאר התוכניות בעת ההפעלה .

5. כלים מתקדמים בתוכנת הניתוח הטכני – בתוכנות מתקדמות קיימים תכונות של זיהוי רמות תמיכה והתנגדות וזיהוי תבניות יפניות. הכלים האלו חוסכים זמן ובמקרים רבים גם המון כסף .

6. תיק השקעות וירטואלי מאוד יעזור למשקיעים בבורסה. כאשר תיק השקעות וירטואלי נמצא בתוך התוכנה, זה מקדם מאוד את יכולת גמישות ההשקעה שלך. כך למעשה נשלב בין הניתוח ליכולת המעקב ולכן גם למסחר שלך.

7.סורק מניות – בעזרת סורק המניות תוכל לזהות את המגמות בניירות ובשווקים השונים וגם לחפש מניות בעלות פרמטרים שמעניינים אותך בתור מנתח טכני. לאחר שמצאת את המניות המתאימות תוכל מיידית לפתוח את הגרף ולנתח בצורה חכמה טובה ומהירה .

8.סרגל כלים מהירים – בתוכנות נפוצות ישנם מאות ואלפי כלים, חשוב מאוד שהתוכנה תיתן לנו יכולת לבנות סרגל כלים משלנו כך שנוכל לגשת לכלים המעניינים במהירות רבה .

9. דוח טכני בתוכנת הגרפים – בעזרת הדוח הטכני תוכל לקבל נקודת מבט טכנית מהירת על המנייה בלי לנתח ולבזבז יותר מדי זמן. התוכנה היא המורה שלך והדוח הטכני היא המראה שלך. כבד אותה וכבד את שוק המניות – והרווחים גם יגיעו 🙂 .

10.השוואת גרפים וניתוח יחסי – עוזרים לנו למצוא תיאום וחוסר תיאום בין מניות או שווקים. כך לדוגמא נוכל לדעת שמדד הפיננסים יורד בזמן שמדד הנדל"ן עולה – וכך להעביר את השקעותינו לתחום "החם" יותר

בברכה, עדי קידר – מנכ"ל FXG.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *