10 דברים שלא ידעתם על CANDY

  1. השם Candy של מותג העל, חברת מוצרי החשמל האיטלקית, נבחר כשם החברה בשל העובדה שמייסד החברה האיטלקי,  עדן פומגלי, היה שבוי מלחמה אצל האמריקאים ובכל בוקר זרקו להם לתאים "candy" (סוכרייה)…כנראה שזה השאיר אצלו טעם של עוד ובעיקר מעוף להקמת עסק שהפך, ברבות הימים, למותג בינ"ל
  2. ראשיתו של המותג Candy החל ביריד מוצרי חשמל בשנת 1946 במילאנו, אז השיק עדן פומגלי המייסד, מכשיר חדש ומהפכני לכיבוס אוטומטי של כביסה (מודל 50 המפורסם).
  3. ההמצאה המהפכנית כבשה את לב הקהל האיטלקי ונתנה אור ירוק לבניו של הממציא השאפתן לשווק את המכונה בכל רחבי אירופה
  4. בשנת 1954 השיקה החברה את דגם Bi-Matic המהפכני, שהכיר לעולם את מכונת הכביסה החצי אוטומטית הראשונה (עם כדור מסתובב) והפך את חברת Candy לשם נרדף לחדשנות ואיכות.
  5. CANDY מגלגלת כיום מחזור של כבליון אירו בשנה ומייצרת כ-6 מליון מוצרים בשנה
  6. Candy רשומים על פטנטים עולמיים שהביאו בשורה לעולם בתחום מוצרי החשמל – תכנית כביסה חסכונית של 14 דקות בלבד , מדיח כלים סופר היגייני עם תוכנית של 75 מעלות לסטרליזציה עבור מוצרי תינוקות.
  7. החברה הראשונה בעולם שחסכה למיליוני עקרות בית עבודה כפולה –  תכנית MIX&WASH   פותחה לראשונה בעולם ע"י מומחי candy לכביסה צבעונית ולבנה יחדיו.
  8. בוז לבזבוז- חסכון במקום, אנרגיה חשמל ומים הם מטרות הבסיס של החברה בפיתוח כל מוצר.   למשל, מייבש ומכונת כביסה במכשיר אחד (רק לסובב כפתור),  מוצר אחד שמאגד 3 מכשירים פונקציונאליים: מדיח, תנור וכיריים. מדיח כלים בעל קיבולת אדירה שבו ניתן להכניס 15 מערכות כלים והינו בעל צריכת מים נמוכה של 10 ליטר מים בלבד  .
  9. Candy הם היחידים שפיתחו תנור בישול "בילד אין" עם הנפח הכי גדול כיום – 78 ליטר, אך בגודל סטנדרטי. זאת בשל פטנט סודי של דפנות דקות.
  10. 10.  היבואנית הבלעדית בארץ של  Candy היא חברת הידור בע"מ, שהחלה את פעילותה לפני כשנה – מוסד הטכניון בחיפה בחר לאבזר את כל הדירות שברשותו בתנור "בילד אין" של  Candy, לטובת נוחיות הדיירים המתגוררים במוסד אקדמי זה. שלמוחות העתיד תהיה הצלחה גם בבישול.

אתר החברה

http://www.candy-israel.co.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *